Sanayi Projeleri

Yıl: 2012 Firma: Bilende Altyapı: Ruby on Rails, JavaScript, HTML, CSS İstanbul Sanayi Odası için hazırlanan, KOBİ’ler ve Akademisyenleri buluşturan uygulama. Akademisyenler projelerini ekleyebiliyorlar ve bunu üretebilecek KOBİ’lerden üretim desteği arayabiliyorlar. Ya da KOBİ’ler üretim yapabildikleri alanları girip, ar-ge için akademisyenlerden destek bulabiliyorlar. CentOS sunucular üzerinde Ruby on Rails ile MySQL veritabanı kullanılarak hazırlanmıştır.

Etifest 2010

Yıl: 2010 Firma: Litespell Altyapı: Ruby on Rails, HTML, CSS, JavaScript Eti’nin üniversitelerde düzenlediği festivaller için etkinlik takvimi, blog, galeriler içeren bir web uygulaması. Debian sunucularda, Ruby on Rails ile MySQL veritabanı kullanılarak geliştirildi.

Craxla

Yıl: 2009 Firma: Litespell Kullanılan Teknolojiler: HTML, CSS, JavaScript, Ruby on Rails Kullanıcıların internette yeni web siteleri keşfetmelerini sağlayan, StumbleUpon benzeri, aynı zamanda içeriği de kullanıcılar tarafından oluşturulan bir web uygulaması. Debian sunucularda, Ruby on Rails ile MySQL veritabanı kullanılarak hazırlandı.