Sanayi Projeleri

Yıl: 2012 Firma: Bilende Altyapı: Ruby on Rails, JavaScript, HTML, CSS İstanbul Sanayi Odası için hazırlanan, KOBİ’ler ve Akademisyenleri buluşturan uygulama. Akademisyenler projelerini ekleyebiliyorlar ve bunu üretebilecek KOBİ’lerden üretim desteği arayabiliyorlar. Ya da KOBİ’ler üretim yapabildikleri alanları girip, ar-ge için akademisyenlerden destek bulabiliyorlar. CentOS sunucular üzerinde Ruby on Rails ile MySQL veritabanı kullanılarak hazırlanmıştır.

Rengini Göster

Yıl: 2010 Firma: Litespell Altyapı: PHP, JavaScript, HTML, CSS, Facebook API 2010 Güney Afrika Dünya Kupası için hazırladığımız yüz boyama uygulaması. Kullanıcılar, Facebook ile bağlanıp seçtikleri ya da bilgisayarlarından yükledikleri resimleri, istedikleri takımın renklerine boyayarak sosyal medyada paylaşıp, hangi takımı destekledikleri takımı belli edebiliyorlar. Debian sunucular üzerinde PHP ile MySQL veritabanı kullanılarak hazırlanmıştır.

GezersenFa

Yıl: 2010 Firma: Litespell Altyapı: PHP, JavaScript, HTML, CSS, Facebook API Kullanıcıların Facebook içerisinde oynayabildikleri yer tahmin etme oyunu. Kullanıcı kendisine gösterilen 5 resimdeki şehri haritadaki nokta üzerinde işaretleyerek puan topluyor. En kısa sürede, en yakın noktayı işaretleyen en fazla puanı alıyor. En fazla puanı toplayan 10 kişi Interrail ile Avrupa seyahatine yollanıyor. Debian sunucular üzerinde, […]

Etifest 2010

Yıl: 2010 Firma: Litespell Altyapı: Ruby on Rails, HTML, CSS, JavaScript Eti’nin üniversitelerde düzenlediği festivaller için etkinlik takvimi, blog, galeriler içeren bir web uygulaması. Debian sunucularda, Ruby on Rails ile MySQL veritabanı kullanılarak geliştirildi.